Kapitalne remonty, gruntowne modernizacje, przebudowy i adaptacje pomieszczeń i obiektów

Kapitalne remonty, gruntowne modernizacje, przebudowy i adaptacje pomieszczeń i obiektów

W zakres naszych działań wchodzi renowacja oraz modernizacja obiektów, które w związku z upływem czasu straciły swoją funkcjonalność. Każdy remont jest przeprowadzany przez doświadczone i kompetentne osoby posiadające wysokie kwalifikacje.

Przeprowadzamy solidne i fachowe remonty. Zajmujemy się zarówno drobnymi usługami, jak i obsługą większych inwestycji. W zakres naszych działań wchodzi renowacja oraz modernizacja obiektów, które w związku z upływem czasu straciły swoją funkcjonalność. Każdy remont jest przeprowadzany przez doświadczone i kompetentne osoby posiadające wysokie kwalifikacje. Realizujemy następujące zlecenia:

  • Roboty murarskie - prace wykonywane podczas wznoszenia konstrukcji budowlanych, wykonywane ręcznie lub przy użyciu specjalistycznych sprzętów. Do ich realizacji wykorzystujemy sprawdzone podesty i rusztowania.
  • Stany surowe -Realizując prace w tym zakresie bierzemy pod uwagę stan budynku i dbamy o zachowanie jego pełnej użyteczności. Dobieramy odpowiednie metody działań, które pozwalają nam na precyzyjną realizację usług.
  • Docieplania budynków - Dzięki tym pracom każdy obiekt jest szczelny i wykazuje się doskonałą izolacją cieplną, co pozwala na zaoszczędzenie kosztów związanych z jego ogrzewaniem. Solidne docieplenia zapewniają przebywającym wewnątrz obiektu osobom optymalne poczucie ciepła.
  • Remonty bieżące - Prowadzimy rozmaite naprawy bieżące obiektów, w których zaszły nieprzewidziane uszkodzenia. Dokonując tych remontów zwracamy szczególną uwagę na szybko i dokładnie wykonanie zadania.
  • Remonty kapitalne - To niezbędne prace, które muszą zostać wykonane, aby budynek mógł być dalej eksploatowany.