SB Complex

SB Complex powstała ze struktury firmy FHURB Balbud Witold Balawejder, działającej w sektorze remontowo-budowlanym już od 2002 roku. Nasze bogate doświadczenie i znajomość branży wpływają znacząco na działalność SB Complex, czyniąc z niej wiarygodnego i nowoczesnego partnera. Profil działalności firmy to szeroko rozumiane usługi w zakresie realizacji inwestycji zarówno nowo projektowanych jak i rozbudowy, nadbudowy, przebudowy oraz remonty obiektów istniejących.

Obszar naszych usług obejmuje nie tylko województwo podkarpackie, realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Przyjmujemy zlecenia w sektorze publicznym i prywatnym. Jesteśmy również otwarci na realizację innowacyjnych projektów. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz specjalistycznemu wyposażeniu zapewniamy samodzielne i kompleksowe realizacje wszelkich inwestycji.

SB Complex świadczy kompleksowe usługi budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską.

 

                   Znalezione obrazy dla zapytania podkarpacki klub biznesu

 

Sponsoring

Dumnie wspieramy lokalne przedsęwzięcia sportowe.

PTG Sokół Łańcut
Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów