12 stycznia 2017

Oddanie Realizacji: Salon Harley-Davidson w Rzeszowie

Oddanie Realizacji: Salon Harley-Davidson w Rzeszowie

Jednym z naszych najważniejszych osiągnięć było wybudowanie dla firmy Game Over Cycles w Rzeszowie największego nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-Wschodniej salonu amerykańskich motocykli marki Harley-Davidson.

Zobacz prezentację wideo

Salon GOC Harley-Davidson Rzeszów to dwupiętrowy obiekt o powierzchni 1500 m.kw. Jego wizytówką jest ważący 7 ton i mierzący 10 m wysokości stalowy pylon, który tworzy układ dwóch cylindrów w kształcie litery "V", czyli dokładnie tak, jak w silnikach marki Harley-Davidson. W budynku znajduje się salon sprzedaży i serwis motocykli Harley-Davidson, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części oraz firmową odzież.

Harley-Davidson to amerykański producent motocykli, który w tym roku obchodzi 115 rocznicę działania. H-D pochodzi z Milwaukee, w stanie Wisconsin, w USA i zajmuje się głównie produkcją tzw. motocykli ciężkich. W swojej ofercie amerykański producent ma również akcesoria motocyklowe, odzież i drobne sprzęty. Harley-Davidson na trwałe wpisał się do historii motoryzacji, a jego wizerunek wielokrotnie wykorzystywany był w kinematografii czy przez zespoły muzyczne. Motocykle H-D pojawiły się w takich klasykach kina jak Terminator 2: Judgement Day czy Easy Rider. Właśnie na motocyklu Harleya-Davidsona w latach 80. wjeżdżał na scenę koncertową Rob Halford z Judas Priest. Na krajowym podwórku również pojawiały się odwołania do kultowej marki motocyklowej z USA. Grupa Dżem stworzyła nawet utwór o tytule „Harley mój”, w którym Ryszard Riedel śpiewał „Zmienił moje życie odkąd poskładałem go. On wyleczył mnie z kompleksów, dał mi swoją moc. Nigdy mnie nie zdradził, nie zawiódł ani raz. To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze czterdzieści lat”.

 

 

Game Over Cycles to oficjalny partner marki Harley-Davidson, który zajmuje się budową maszyn customowych, przerabianiem modeli seryjnych, produkcją i sprzedażą części, a także serwisowaniem i diagnostyką motocykli. Firma zajmuje się również odrestaurowywaniem zabytkowych samochodów. GOC może pochwalić się licznymi nagrodami zdobytymi na międzynarodowych konkursach oraz wieloma ambitnymi realizacjami. Jednym z najgłośniejszych dzieł, które wyszło spod ręki Game Over Cycles jest tatuowany motocykl „Recydywista”. Maszyna oparta na konstrukcji Harleya-Davidsona została obszyta cielęcą skórą, którą w całości ozdobiły tatuaże. Efekt prac GOC jest tak niesamowity, że „Recydywista” zdobył pierwszą nagrodę w najbardziej prestiżowym motocyklowym konkursie świata, odbywającym się w Sturgis, w USA.

 

 

Motocykle Harleya-Davidson dla ich pasjonatów nie są jedynie środkiem transportu, a swego rodzaju symbolem filozofii życia. Motocykliści ponad wszystko kochają wolność, i to właśnie poszukiwanie tego uczucia sprawia, że są taki mocno związani ze swoją pasją. Możliwość przemierzania świata na dwóch kółkach, wiatr we włosach i wolność decydowania o tym gdzie się udać dla wielu osób jest tak uzależniająca, że nie wyobrażają sobie oni życia bez swoich maszyn. Właśnie ten wspólny element spaja ze sobą środowisko motocyklowe i sprawia, że osób chcących rozpocząć swoją przygodę z motocyklami jest coraz więcej. Zarówno wieloletni motocykliści jak i ci, którzy przygodę z dwoma kółkami dopiero zaczynają mają teraz okazję spotkać się w nowym salonie Game Over Cycles, znajdującym się przy ulicy L. Chmury w Rzeszowie. W miejscu tym znajdą nie tylko salon sprzedaży i serwis motocykli, ale przede wszystkim innych pasjonatów Harleya-Davidsona.

SB COMPLEX SP. z o.o spółka komandytowa

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8
35-026 Rzeszów
tel: +48 17 300 02 12
biuro@sbcomplex.com
NIP: 815-179-89-97