SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Przychodnia Promedica w Rzeszowie
2017-12-20 14:50:00

Centrum Medyczne PROMEDICA w Rzeszowie, ul. Zenitowa

Przedmiotem inwestycji był budynek handlowo-usługowy o pięciu kondygnacjach wraz z jedną kondygnacją podziemną

W czerwcu 2017 roku spółka SB Complex zakończyła realizację Centrum Medycznego PROMEDICA, które powstało przy ulicy Zenitowej w Rzeszowie. Przedmiotem inwestycji był budynek handlowo-usługowy o pięciu kondygnacjach wraz z jedną kondygnacją podziemną. W trakcie realizacji położono szczególny nacisk na prawidłowe wykonanie elementów niezbędnych do prowadzenia działalności związanej z usługami zdrowia.

Centrum Medyczne PROMEDICA to założona przez lekarzy specjalistów placówka, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu medycyny rodzinnej, poradni specjalistycznych, stomatologii oraz rehabilitacji. Poza stolicą województwa podkarpackiego PROMEDICA posiada placówki w Kolbuszowej oraz Błażowej. Zrealizowany przez SB Complex budynek handlowo-usługowy znajduje się w pobliżu rzeszowskiego Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej, co jest znacznym ułatwieniem komunikacyjnym dla pacjentów.

Projekt budynku Centrum Medycznego został stworzony przez rzeszowską pracownię architektoniczną mgr inż. arch. Iwony Matlingiewicz. W długiej historii swojego działania pracownia wykonała wiele projektów rozpoznawalnych budynków w regionie. Co szczególnie istotne, architekci pracujący pod skrzydłami Iwony Matlingiewicz mają bogate doświadczenie w projektowaniu budynków o przeznaczeniu medycznym. Bez wątpienia w znaczny sposób wpłynęło to na wysoką funkcjonalność obiektu Centrum Medycznego PROMEDICA.

Przychodnia Promedica w Rzeszowie
Tagi