SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

SB Complex

SB Complex swoją pozycję na rynku kształtuje poprzez kompleksowe usługi  budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości branży budowlanej sukcesywnie rozwijamy działalność spółki, oferując swoim klientom bogate portfolio zrealizowanych inwestycji  i gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Naszym klientom proponujemy nowatorskie rozwiązania, kompleksową obsługę i bezpieczeństwo całego procesu realizacji inwestycji. Wszystkie przedsięwzięcia wykonujemy w planowanych terminach  z zastosowaniem wysokich standardów i  ekonomiczną optymalizację.  

Generalne wykonawstwo budowlane

Ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm z sektora państwowego i prywatnego, planujących inwestycje na terenie całego kraju. Samodzielnie opracowujemy kosztorysy planowanych inwestycji wraz z propozycją interesujących nowatorskich rozwiązań, dostosowując kosztorys do planowanego budżetu. Wspólnie z naszą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników z dużą starannością podchodzimy do każdej zawartej umowy i umiejętnie zarządzamy realizowanym projektem na poszczególnych etapach inwestycji.  

W codziennej pracy koncentrujemy się na optymalnych kompleksowych rozwiązaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży budowlanej. W przypadku inwestycji oddawanych pod tzw. klucz korzystamy ze sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, których rozliczamy na każdym etapie realizowanej pracy podwykonawczej. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie, jakie stawiają  przed nami rynek budowlany i oczekiwania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu

SB Complex Sp. z o.o. Sp.k.

                   Znalezione obrazy dla zapytania podkarpacki klub biznesu

SB Complex
Dumnie wspieramy lokalne przedsięwzięcia sportowe.

Napisz do nas
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1656