SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Bieżące realizacje

Budowa budynku Zespołu Szkół  z salą gimnastyczną w Nowym Targu
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowalnych dla zadania pn.: „Budowa budynku Zespołu Szkół Nr 1 (...)
Budowa budynku Centrum Badawczo-Rozwojowego  w miejscowości Rudno
Budowa budynku centrum badawczo-rozwojowego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastruktura techniczną na dz. Nr 142/2, 126. 127 w miejscowości Rudno, gmina (...)
Poszerzenie powierzchni i zakresu świadczeń  rehabilitacyjnych w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie
„Zapewnienie jakości i efektywności rehabilitacji pocovidowej poprzez poszerzenie powierzchni i zakresu świadczeń rehabilitacyjnych w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SP (...)
Zaprojektowanie i wybudowanie obiektów budowlanych dla Orlen Południe S.A.
Zaprojektowanie i wybudowanie w trybie EPC obiektów budowlanych instalacji elektrociepłowni w zakładzie produkcyjnym Orlen Południe S.A. w Jedliczu wraz z (...)
Budowa budynku handlowo-usługowo-mieszkalnego w Rzeszowie
Budowa budynku handlowo-usługowo-mieszkalnego z garażem podziemnym przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie
Budowa zespołu dwóch budynków biurowo-handlowo-usługowych w Rzeszowie
Budowa zespołu dwóch budynków biurowo-handlowo-usługowych wraz z uzbrojeniem terenu, obiektami małej architektury oraz doziemną instalacją elektryczną oświetleniową na działkach nr (...)
Przebudowa budynków Centrum Medycznego w Łańcucie
Przebudowa budynków 2 i 2a przy ul. Paderewskiego 5 w Łańcucie dla potrzeb utworzenia: parter – Opieka długoterminowa oraz Poradnia (...)
Rozbudowa części skrzydła budynku głównego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
Rozbudowa części skrzydła budynku głównego Uniwersytetu Pedagogicznego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zaufali nam
Akropol
Scala
Bernacki
BS Deweloper
Promedica
Unimot
Roxy
Galicja Tomaszek
Szklane Tarasy
Game Over
Tarkett
Marciniak
Europrojekt
Ecotrade
Napisz do nas
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1656