SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Wieżowiec ST Tower w Rzeszowie - Krakowska Południe, ul. Lewakowskiego
2017-11-22 18:50:00

Wieżowiec ST Tower w Rzeszowie - Krakowska Południe, ul. Lewakowskiego

Oryginalny wieżowiec ST Tower położony jest na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie, przy drodze wylotowej z Rzeszowa do Krakowa.

Wieżowiec ma 13 kondygnacji i podziemny garaż. W budynku znajduje się 66 mieszkań 1-4 pokojowych o powierzchni 24 - 72 m kw. Z tarasami od 6 do 115 m kw.  Autorem projektu jest biuro architektoniczne z Krakowa - BLOK Architekci, a deweloperem jest spółka Szklane Tarasy. Obiekt został zaprojektowany tak aby stanowił punkt charakterystyczny miasta. Jego nowoczesna bryła wyróżniają się w otoczeniu miejskiej zabudowy.

 

BLOK Architekci

Kompleksowy projekt wieżowca ST Tower został wykonany przez krakowskie biuro architektoniczne BLOK Architekci. Specjaliści z Małopolski mają na swoim koncie wiele oryginalnych projektów, które zachwycają niebanalną formą i rozwiązaniami architektonicznymi. Wśród wielu realizacji firmy BLOK Architekci warto wymienić chociażby projekt AK Business Park – budynku biurowo-usługowego, który powstaje przy ulicach Armii Krajowej i Jana Twardowskiego w Rzeszowie, czy projekt budynku mieszkalno-usługowego ZIG ZAK HOUSE realizowanego przy ul. Kwiatkowskiego i Grabskiego również w Rzeszowie.

Szklane Tarasy Developer z Rzeszowa

Spółka Szklane Tarasy to deweloper działający od 10 lat na rzeszowskim rynku. Intensywny rozwój stolicy województwa podkarpackiego sprawia, że ciągle rośnie popyt na nowoczesne i atrakcyjne mieszkania deweloperskie. Spółka Szklane Tarasy może pochwalić się ponad tysiącem sprzedanych mieszkań i nienaganną renomą. ST Tower jest kolejną inwestycją Szklanych Tarasów. Nowoczesny design budynku sprawia, że doskonale wpisuje się on w ramy współczesnego Rzeszowa.

 

Tagi